Gazeta10

Mërgimtarët kthehen në shtetet e tyre, rreth tri orë pritje në Merdarë

Mërgimtarët e Kosovës kanë filluar të kthehen në shtetet ku ata jetojnë teksa përballen me rreth tri orë pritje në kufij, raporton Gazeta10.

Sipas të dhënave zyrtare nga Qendra për Menaxhim Kufitar, pritjet në daljen tek Dheu i Bardhë janë 90 minuta.

Në Merdarë në hyrje pritjet janë deri në 05-10 minuta njejtë sikurse tek Dheu i Bardhë. / Gazeta10

Këtu keni tabelën me të gjitha të dhënat e detajuara:

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët