Gazeta10

Një e mitur dyshohet se u dhunua në Gjilan, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që dyshohet se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Sipas raportit policor, viktima nuk ka pranuar të kthehet te familjarët e saj dhe është dërguar në strehimore.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Gazeta10

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë