Gazeta10

Një grua gjendet e vdekur në banesën e saj në Prishtinë, nisin hetimet

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj pasditen e së dielës në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të raportit ditor, ku thuhet se ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen në vendin e ngjarjes.

“Prishtinë / 07.07.2024 – 17:35. Është raportuar se në banesën e saj  ka ndërruar jetë viktima femër kosovare. Lidhur me rastin vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes”, thuhet në njoftim.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi, njofton Policia e Kosovës.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë