Gazeta10

Takimi i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, raporton Maqedonci

Sot prej orës 11:00 pritet të mblidhet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Ky është rendi i ditës:

1.    Miratimi i rendit të ditës;

2.    Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e Komisionit e mbajtur me datë 30.01.2024;

3.    Raportimi i Ministrit të Mbrojtjes z. Ejup Maqedonci lidhur me raportin vjetor të punës për vitin 2023;

4.    Të ndryshme.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat