Gazeta10

Fidan Rama: Kanal 10 synon të promovoi në treg talentë të ri të gazetarisë

Zëvendësdrejtori, Fidan Rama ka thënë se Kanal10 ka për synim që të gjithë ata që janë pjesë e stafit të televizionit do t’u jepet mundësia të zgjedhin se në cilin dikaster të tij dëshirojnë të bëhen pjesë, shkruan Gazeta10.

“Ajo çfarë synojmë është se të gjithë ata që janë pjesë e Kanal10 do ta kenë mundësinë të zgjedhin se në cilin dikaster të TV-së dëshirojnë të bëhen pjesë. Kjo është një pjesë, një shkolle, një instituti apo akademie që do të nxjerr shumë prej talentëve të ri në gazetari, dhe tash me këto kushte dhe ambiente të reja besoj se do të shkoj shumë mirë”, tha Rama. /Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri