Gazeta10

Plas sherri në një familje në Gjilan/ Burri me bashkëshorten ia rrah gruan nipit të tij

Dukuri shetësuese vazhdon të mbetet dhuna në familje.

Një rast i tillë ka ndodhur dje në një familje në Gjilan, ku sërish viktimë e dhunës është një grua. Këtë herë të dyshuar për rastin janë një çift, burrë e grua.

Sinjali mëson se burri i dyshuar bashkë me gruan e tij e kanë rrahur bashkëshorten e nipit të tij për motive akoma të panjohura.

Sipas informacioneve të para, në përleshje është futur edhe burri i viktimës, i cili ka tentuar t’i ndalojë të dyshuarit.

Lidhur me rastin, Policia i ka arrestuar të dyshuarit dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari kryesor u dërgua në mbajtje, ndërsa e dyshuara tjetër është liruar.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Kengetari-600x360-1
Vdes këngëtari i njohur në Shkup, detajet nga përleshja që la edhe të plagosur
hekuran_murati-600x360-1
Pilotimi i Skemës së Asistencës Sociale, ministri Murati del me sqarim pas pyetjeve të qytetarëve
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
vdes
Humb jetën aksidentalisht në Zvicër i riu nga Deçani
hasib
“U rrëzua nga qershia”- Detaje për vdekjen e gardianit istogas